Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl
Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl
VAKANTIEHUIS VIJVERHOF
Dit prachtige, riante en energiezuinige 10 persoons vakantiehuis is gelegen op een perceel eigen grond van 3.455 m² op het mooie gedeelte van Texel aan de rand van het dennenbos te Den Burg. Deze royale woning beschikt over drie verdiepingen.
Het terras geeft een weids uitzicht en kijkt uit over een vijverpartij. Het geheel is rondom omgeven met boomsingels en hagen.
Kunt u zich al voorstellen hoe heerlijk dit ruikt in de zomer?
BEGANE GRONDBEGANE GROND
Via de hal met trap naar het souterrain en een trapopgang naar de verdieping komt u in de woonkamer. De ruime woonkamer met schuifpui heeft een open hoekkeuken uitgerust met een 4-pits inductie kookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koel/vriescombinatie en een afwaswasmachine.
Zowel de slaapkamer als de badkamer op de begane grond zijn geheel aangepast voor mindervaliden. De slaapkamer heeft 2 volledig elektrisch verstelbare bedden, wat het uitstappen vergemakkelijkt. De royale en suite badkamer is uitgerust met douchestoel, toiletbeugels en in hoogte verstelbare wastafel.
1STE VERDIEPING
Via de hal heeft u toegang tot de badkamer met ligbad, een 2-persoons slaapkamer en een woon-/slaapkamer met een pantry voorzien van een 4-pits inductieplaat, koelkast, combioven, afwasmachine en wasmachine.
Het fijne balkon met dubbele schuifpui is gesitueerd aan de westzijde en vanaf 12:00 uur kunt u daar al heerlijk van het zonnetje genieten.
SOUTERRAIN
Het souterrain beschikt over een aparte toegangsdeur en via de hal heeft u toegang tot de berging, opstelplaats voor de wasmachine en droger, toilet, kastruimte en doorloop naar de woon-/slaapkamer.
Deze woon-/slaapkamer met pantry is voorzien van een koel/vriescombinatie, een afwaswasmachine. Aansluitend is de slaapkamer met 2 stapelbedden, opbergruimte en doorloop naar de badkamer welke is uitgerust met een heerlijke infra-rood warmte cabine, toilet en doucheruimte.
TUIN
Het royale en nette terras heeft een zonnescherm en is uitgerust met een fraaie buitenkeuken en een BGE BBQ. (De kenners worden hier heel blij van)
Aan weerszijden van de vijver zijn comfortabele zitjes aanwezig on nog lang na te genieten van een mooie dag en/of avond.
Een prachtig huis op een van de mooiste plekken op Texel.
Maakt u gauw een afspraak voor een bezichtiging?