Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl
Kogerstraat 57 | 1791 EP Den Burg | telefoon: 0222 - 313 025 | info@texelvastgoed.nl
Op een unieke toplacatie mogen wij u aanbieden het eigentijdse restaurant De Compagnie. Gelegen in de haven van Oudeschild, bovenop de dijk, biedt dit restaurant een adembenemend uitzicht over de Waddenzee en de vissershaven – zonder twijfel een van de mooiste zichtlocaties van het eiland! Het restaurant maakt deel uit van de Waddenhaven Texel, direct naast de jachthaven.
Oudeschild is een leuk vissersdorpje op Texel. Het dorp ligt aan de Waddenzee en ten oosten van Den Burg. Het is in dit dorpje vaak gezellig druk maar het blijft zeker overzichtelijk met een gemoedelijke sfeer. Tot 1962 was Oudeschild de veerhaven van het eiland. De haven is altijd levendig. Er wordt van alles gedaan. Zo is er beroepsvisserij, beroepsvaart en pleziervaart, met ieder hun eigen deel in de haven. De haven is een leuke plek om te bezoeken en biedt verschillende rondvaarten om bijvoorbeeld zeehonden te spotten of actief garnalen te vissen. In het dorp zijn verschillende restaurants en faciliteiten die een ieder plezier bieden. Het eiland Texel trekt jaarlijks circa 2.500.000 toeristische bezoekers.
Oppervlakte/Capaciteit:
Restaurant: ca 170 m² - 80 Zitplaatsen
Terras: ca 120 m² - 90 zitplaatsen
VVO Begane grond: 128 m²
VVO Souterrain: 70 m²
Frontbreedte: ca 20 meter
Reclame-uitingen: Aan de gevel, en op de openbare weg.
Dineren, lunchen, borrelen of luisteren naar Live Muziek tijdens een van de optredens die hier meerdere keren per jaar worden georganiseerd. Dit alles genietend van een fantastisch uitzicht op het werkelijk unieke terras, het kan allemaal in dit mooie goedlopende bedrijf.
Indeling | De zaak is gelegen bovenop de dijk en is gebouwd in een vierkant, de bar is staat tegen de linkerzijde, aan de Waddenkant het bijzonder mooi gelegen terras rondom voorzien van windschermen waardoor het al gauw aangenaam toeven is. De keuken met separate spoelgelegenheid bevindt zich ook aan de linkerkant naast de bar. De toiletten en de opslag (met leveranciersingang) bevinden zich in het souterrain.
Er zijn voldoende parkeermogelijkheden in de omgeving met gebruikmaking van het Texelvignet.
Geschiedenis | Sinds 1973 is hier een horecazaak gevestigd. De huidige eigenaar exploiteert hier al weer ruim 20 jaar
Capaciteit Restaurant binnen 80 zitplaatsen, buiten op het terras ca. 90.
Vraagprijs: € 550.000,=
Betreft: bedrijfsinrichting, inventaris, handels/domeinnaam en de goodwill.
Huurprijs thans € 48.334,= per jaar.
Huurcontract: ROZ model 5+5 jaar aangevuld met enkele specifieke horeca-bepalingen op basis van ”indeplaatsstelling”.
Aanvaarding: In overleg maar spoedige aanvaarding is mogelijk.
Voorbehoud: Gunning verkoper en goedkeuring verhuurder.
Wilt u meer informatie over dit object? Neem gerust contact op.
Contactpersonen voor dit object zijn:
Makelaardij Texel Vastgoed | Joost Coutinho | j.coutinho@texelvastgoed.nl | 0222-313025 +31(0)6 2905 6003
Horeca Advies Partners - Johan Jonk | johan@horecaadviespartners.nl | 085-7600229 +31 (0)6 1133 5308